Let op! Alle voorspellingen zijn gebaseerd op dagelijkse prijswijzigingen, en andere externe factoren zoals nieuws, bedrijfssituaties en verschillende gebeurtenissen worden niet in aanmerking genomen. U moet dus echt alle factoren overwegen voordat u een beslissing neemt. (kies de beste optie door alle factoren te overwegen) Let op de voorspellingsdata en de geldigheidsduur van de voorspelde prijzen.

Maximale en minimale Valo S.A. Actions Port. EO 1 lange termijn prijsvoorspelling voor 2026,2027,2028

Maximale en minimale Valo S.A. Actions Port. EO 1 lange termijn prijsvoorspelling voor 2026,2027,2028
Periode Actie Trend Status Actie & Trend & Status Plafondprijs Bodemprijs Plafond & Bodem
6 Maanden Neutraal Neutraal 3.6% Winst 65.97% Neutraal

Neutraal:3.6%

Winst:65.97%
22.6296 13.1928 22.6296
13.1928
1 Jaar Neutraal Neutraal 9.66% Winst 69.77% Neutraal

Neutraal:9.66%

Winst:69.77%
23.1488 10.8500 23.1488
10.8500
1 Jaar Neutraal Neutraal 1.37% Winst 3166.73% Neutraal

Neutraal:1.37%

Winst:3166.73%
445.4180 13.7194 445.4180
13.7194

Nuttige tips: Om de meest geïnformeerde beslissingen te nemen over investeren in Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG), raden we ten zeerste aan de websites 'MagicalAnalysis' en 'MgicalPrediction' te bezoeken. Ze bieden ook gratis signalen. 'MagicalAnalysis' biedt signalen op basis van technische analyse en verschillende strategieën gratis aan. 'MgicalPrediction' biedt gratis signalen op basis van verschillende AI-modellen.

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenprijsvoorspelling tot 27 Feb 2027 (update datum: 27 Aug 2026)

Voorspelling tot 27 Feb 2027 toont aan dat de prijs met een waarschijnlijkheid van 3.6% zal stijgen en met een waarschijnlijkheid van 0% een neerwaartse trend zal vertonen. Bovendien is de waarschijnlijkheid dat de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) geen duidelijke trend heeft, 96.4% (De prijsschommeling zal worden ervaren). Dus, de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) wordt verwacht te neutraal zijn in de volgende 6 maanden. In de voorspelling tot 27 Feb 2027 zal de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) in de beste en slechtste omstandigheden respectievelijk 22.6296 en 13.1928 bereiken.

Het uiteindelijke resultaat van de voorspellingen tot 27 Feb 2027 voor Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) toont aan dat:

Deze voorspelling is geldig tot 27 Feb 2027 als de werkelijke prijs tussen 23.7610 en 12.5332 ligt.

Er zal een neutrale trend zijn en ondertussen een winst van 65.97%. Bovendien zal de prijs ongeveer 16.3992 zijn. Daarom wordt aangeraden om het voorzichtiger te kopen.

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenprijsvoorspellingsgrafieken tot 27 Feb 2027

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenwinst- en verliesvoorspelling tot 27 Feb 2027

Neutraal 3.6%

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenwinst- en verliesvoorspelling voor de komende 27 dagen

Matige Winst 65.97%

De voorspellingsgrafiek van de hoogste en laagste prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelen tot 27 Feb 2027 Voorspellingsgrafiek van de hoogste en laagste 27 Aug 2026

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenprijsvoorspelling tot 27 Aug 2027 (update datum: 27 Aug 2026)

Voorspelling tot 27 Aug 2027 toont aan dat de prijs met een waarschijnlijkheid van 9.66% zal stijgen en met een waarschijnlijkheid van 0% een neerwaartse trend zal vertonen. Bovendien is de waarschijnlijkheid dat de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) geen duidelijke trend heeft, 90.34% (De prijsschommeling zal worden ervaren). Dus, de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) wordt verwacht te neutraal zijn in de volgende 12 maanden. In de voorspelling tot 27 Aug 2027 zal de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) in de beste en slechtste omstandigheden respectievelijk 23.1488 en 10.8500 bereiken.

Het uiteindelijke resultaat van de voorspellingen tot 27 Aug 2027 voor Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) toont aan dat:

Deze voorspelling is geldig tot 27 Aug 2027 als de werkelijke prijs tussen 24.3062 en 10.3075 ligt.

Er zal een neutrale trend zijn en ondertussen een winst van 69.77%. Bovendien zal de prijs ongeveer 16.3763 zijn. Daarom wordt aangeraden om het voorzichtiger te kopen.

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenprijsvoorspellingsgrafieken tot 27 Aug 2027

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenwinst- en verliesvoorspelling tot 27 Aug 2027

Neutraal 9.66%

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenwinst- en verliesvoorspelling voor de komende 27 dagen

Matige Winst 69.77%

De voorspellingsgrafiek van de hoogste en laagste prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelen tot 27 Aug 2027 Voorspellingsgrafiek van de hoogste en laagste 27 Aug 2026

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenprijsvoorspelling tot 27 Aug 2028 (update datum: 27 Aug 2026)

Voorspelling tot 27 Aug 2028 toont aan dat de prijs met een waarschijnlijkheid van 1.37% zal stijgen en met een waarschijnlijkheid van 0% een neerwaartse trend zal vertonen. Bovendien is de waarschijnlijkheid dat de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) geen duidelijke trend heeft, 98.63% (De prijsschommeling zal worden ervaren). Dus, de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) wordt verwacht te neutraal zijn in de volgende 24 maanden. In de voorspelling tot 27 Aug 2028 zal de prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) in de beste en slechtste omstandigheden respectievelijk 445.4180 en 13.7194 bereiken.

Het uiteindelijke resultaat van de voorspellingen tot 27 Aug 2028 voor Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) toont aan dat:

Deze voorspelling is geldig tot 27 Aug 2028 als de werkelijke prijs tussen 467.6889 en 13.0334 ligt.

Er zal een neutrale trend zijn en ondertussen een winst van 0%. Bovendien zal de prijs ongeveer 23.0881 zijn. Daarom wordt aangeraden om het voorzichtiger te kopen.

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenprijsvoorspellingsgrafieken tot 27 Aug 2028

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenwinst- en verliesvoorspelling tot 27 Aug 2028

Neutraal 1.37%

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelenwinst- en verliesvoorspelling voor de komende 27 dagen

Sterke Winst 3166.73%

De voorspellingsgrafiek van de hoogste en laagste prijs van Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) aandelen tot 27 Aug 2028 Voorspellingsgrafiek van de hoogste en laagste 27 Aug 2026

Gebruikersvoorspellingen voor Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG)

Wat is jouw voorspelling?

In dit gedeelte kunt u eenvoudig voorspellingen doen zonder gebruikersregistratie. Bekijk ook de voorspellingen van andere gebruikers.

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) predictions by visitors

Valo S.A. Actions Port. EO 1 (VSA2.SG) predictions by visitors

Please enter your name correctly.
Please enter your email correctly
Please enter your text.
Live Prediction
×

🔥 Stay Ahead in Trading! 🔥

Watch live AI-powered price predictions on our YouTube channel, @magicalsignal.

📈 24/7 real-time trading insights to help you make smarter moves!